Menu Zamknij

O mnie

BOW-WOW powstało na bazie doświadczeń w pracy z psami jakie zbieram nieprzerwanie od 2012 roku uczestnicząc w ciągłych treningach, obozach, warsztatach i seminariach z zakresu: posłuszeństwa na codzień, obedience, pracy z zapachem (detekcja zapachowa, tropienie użytkowe, praca górnym wiatrem), motywacji, zabawy, rozwijania popędu łupu, pozyskiwania aktywności, dbania o utrzymanie psa w optymalnej kondycji fizycznej (Praxis Pfote – Mirjam Knauer) i wielu innych.
Z wykształcenia jestem technikiem weterynarii i trenerem. W 2018 ukończyłam kurs Trener Psów w Animal Training Academy (prowadzący: Jiří Ščučka). W mojej pracy z ludźmi i ich psami skupiam się na stworzeniu psu optymalnych warunków do funkcjonowania w oparciu o bardzo jasne i zrozumiałe zasady.
Porozumienie się z psem na co dzień, w warunkach które przeważnie nie należą do najłatwiejszych, to zdecydowany priorytet. Jednak równie dużą wagę przykładam do dbania o “otwartą głowę”, zarówno tą ludzką jak i psią. Dzięki temu zajęcia w BOW-WOW będą idealną bazą do podjęcia różnorodnych aktywności z psem w przyszłości.